۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
۰
دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹
Share/Save/Bookmark
 
با شرکت اساتید و طلاب؛
مسابقه مقاله نویسی اندیشه های شهید مطهری در ایلام برگزار می شود
 
معاون پژوهش حوزه علمیه استان ایلام گفت: به منظور پاسداشت ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت شهید مطهری و روز معلم، مسابقه « مقالات کوتاه » ویژه اساتید و طلاب مدارس استان برگزار می شود.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی وبه نقل از حوزه نیوز، حجت الاسلام  علی اصغر بسطامی با اعلام این خبر اظهار داشت: آخرین مهلت شرکت طلاب و اساتید حوزه علمیه استان در مسابقه «مقالات کوتاه » ویژه اساتید و طلاب مدارس استان 10 اردیبهشت ماه می باشد.
معاون پژوهش حوزه علمیه استان ایلام به نحوه ارسال مقالات اشاره کرد و افزود: زمان برگزاری این علاقمندان می تواندد آثار خود به آدرس پست الکتونیک pajoheshilam@gmail.com  ارسال نمایند.
وی ادامه داد: برگزاری این نوع مسابقات، علاوه بر ایجاد نشاط و شادابی  علمی در بین طلاب، همچنین آنان را به آشنایی و نوشتن مقالات مختلف علمی تشویق و ترغیب می کند.
حجت الاسلام بسطامی با بیان این که باید برنامه های هدفمندی را برای طلاب طراحی کرد، گفت: با وجود اینکه فضاهای مختلف و سرگرمی های  متفاوتی در جامعه وجود دارد، ما نیز برای ایجاد فضای سالم و مؤثر برای طلاب نوجوان و جوان، تلاش کنیم و امیدوارم مسئولین مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور، استان های محروم را در این زمینه بیشتر حمایت و تقویت نمایند.
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۷۲
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰