۱ بهمن ۱۳۹۶ 21 January 2018
۰
يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵
Share/Save/Bookmark
 
با مشارکت دانشگاه ادیان و مذاهب؛
همايش ملی هنر، معماری و شهرسازی اسلامی در تبریز برگزار می شود
 
رئیس دانشکده معماری و هنر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از برگزاری همایش ملی هنر، معماری و شهرسازی اسلامی با همکاری دانشگاه ادیان و مذاهب، در این شهر خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی به نقل از حوزه نیوز،حسن ستاری رئیس دانشکده معماری و هنر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز، ابراز داشت: اولين همايش ملی هنر، معماری و شهرسازی اسلامی، با همکاری دانشگاه ادیان و مذاهب و به ميزبانی دانشگاه آزاد واحد تبريز برگزار می شود.
وی افزود: اين همايش مورد تائيد ISC می باشد و ثبت نام جهت حضور در كارگاه های جانبي از طريق انجمن علمی معماری دانشگاه آزاد به نشانی   ضلع شرقی اتوبان پاسداران دانشگاه آزاد اسلامي واحد تبريز مجتمع آموزشی آيت الله هاشمی رفسنجانی صورت می گیرد.

ستاری با اشاره به زمان برگزاری این همایش خاطرنشان کرد: اولین کنفرانس هنر و معماری و شهرسازی اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز باهمکاری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و نهادهای علمی تخصصی مرتبط با مباحث کنفرانس، چهاردهم اردیبهشت ماه امسال در دانشگاه آزاد تبریز برگزار می شود.
وی در پایان افزود: علاقمندان جهت كسب اطلاعات بيشتر می توانند به سايت همايش به آدرس http://aau.iaut.ac.ir مراجعه فرمايند.

 
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۳۳
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰