۱ اسفند ۱۳۹۶ 20 February 2018
۰
شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳
Share/Save/Bookmark
 
عضو شورای عالی حوزه در جمع طلاب خرم آباد:
حوزویان با سلاح علم به شبهات پاسخ دهند/ تهذیب؛ اولین الزام تبلیغ اثرگذار
 
آیت الله غروی با تاکید بر اینکه مدارس علمیه باید در جهت تقویت بعد معنوی و علمی طلاب گام بردارند، تصریح کرد: طلاب مهذب با بهره گیری از سلاح علم می توانند در جهت رفع شبهات و پاسخگویی به سؤالات مخاطبان موثر باشند.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی وبه نقل از حوزه نیوز، آیت الله سید محمد غروی، در دیدار با طلاب مدارس علمیه خرم آباد با تشریح فعالیت های شورای عالی حوزه، سیاستگذاری کلان حوزه های علمیه، ترسبم راهبردهای حوزه، انتخاب شورای حوزه استان ها، انتخاب و معرفی مدیر حوزه های علمیه کشور را برخی از وظایف این شورا برشمرد.
عضو شورای عالی حوزه های علمیه در ادامه با بیان این که تهذیب نفس، اولین الزام برای تبلیغ اثرگذار در جامعه است، افزود: طلاب باید با کسب فضائل اخلاقی و رشد و پرورش معنویات در مسیر تهذیب نفس قدم بردارند.
عضو جامعه مدرسین حوزه با تاکید بر اینکه مدارس علمیه باید در جهت تقویت بعد معنوی و علمی طلاب گام بردارند، تصریح کرد: طلاب مهذب با بهره گیری از سلاح علم می توانند در جهت رفع شبهات و پاسخگویی به سؤالات مخاطبان موثر باشند.
وی با اشاره به اینکه رعایت نظم و انضباط دو ویژگی بارز تحصیل در حوزه است، خاطر نشان ساخت: برای بهره گیری از تحصیل کارآمد طلاب باید با برنامه ریزی مناسب و رعایت نظم و انضباط، حضور به موقع در کلاس درس داشته باشند.
آیت الله غروی در پایان با اشاره به اینکه متولیان حوزه نیز باید با اخلاص و دلسوزی در راستای تربیت طلاب مومن، انقلابی و کارآمد همت خود را بکار گیرند، گفت: طلاب امانت الهی در دست اساتید می باشند و باید در جهت تعمیق معنویات و توسعه کیفیت آموزشی قدم های ارزنده ای برداشته شود.
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۹۸
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰