۴ بهمن ۱۳۹۶ 24 January 2018
۰
سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۹
Share/Save/Bookmark
 
معاون استاندار خبر داد ؛
برگزاری رویداد بزرگ فرهنگی و ترویجی علمی و وقفی در استان قزوین
 
جایزه ملی البرز هم وقفی است و هم علمی و یک رویداد بزرگ فرهنگی ، ترویجی و اخلاقی ، دینی منطبق با آمیزه های ارزشی ماست.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ، منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قزوین در جلسه همایش جایزه استانی حسن تحصیل به نخبگان، مبتکران، دانش آموزان، استان قزوین اظهار داشت : این نشست یا برگزاری این همایش 22 بعد دارد یکی توجه به فرهنگ وقف که جزء آموزه های دینی ماست که باید گسترده تر شود و تبلیغ وسیع تری شود و همه با آن آشنا باشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قزوین  ادامه داد : گذشتگان ما به این ارزش دینی و والا ارج می نهادن و توجه ای  ویژه ای به آن داشتند ، مجموعه های که در راستای وقف دارنند فعالیت می کنند بسیار زیاد هستند و فعالیت های خوبی هم دارند و ما باید این فعالیت ها را روز به روز گسترش دهیم و ترویج کنیم تا فرهنگ وقف بیشتر و بیشتر توسعه یابد.
 
مهندس حبیبی در ادامه گفت : نکته بعدی این همایش توجه به جایگاه رفیع علم ودانش است ، بیشرفت امروز بشری مدیون علم ودانش است و توجه به نخبگان علمی و برجسته به این قشر موجب ترغیب و تشویق بیشتر آنها در فعالیت خود می شود و انگیزه آنها را مضاعف می کند و موجب کسب افتخارات و مدارج بالای علمی برای جامعه می شود.
وی در ادامه خاطر نشان کرد : در واقع این همایش و فعالیت با ارزش و ارزشمند هم وقفی است و هم علمی و یک رویداد بزرگ فرهنگی ، ترویجی و اخلاقی ، دینی منطبق با آمیزه های ارزشی ما می باشد.
 
لازم به ذکر است که این همایش در 13  اردیبهشت ماه همزمان با گرامیداشت هفته معلم در سالن همایش پردیس فرهنگیان شهید رجایی واقع در خیابان شهید نواب صفوی برگزار می شود.
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۳۹
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰