۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
۰
چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸
Share/Save/Bookmark
 
برگزاری آئین گرامیداشت ترنم پرواز به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی در ارومیه
 
همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی ، ویژه برنامه تجلیل از خانواده شهدای هنرمند با عنوان «ترنم پرواز» ٢١ فروردین ماه سال جاری با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولان فرهنگی استان آذربایجان غربی در سالن اجتماعات حوزه هنری استان برگزار گردید.
 
به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ،همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی ، ویژه برنامه تجلیل از خانواده شهدای هنرمند با عنوان «ترنم پرواز» ٢١ فروردین ماه سال جاری با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولان فرهنگی استان آذربایجان غربی در سالن اجتماعات حوزه هنری استان برگزار گردید.
مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در مراسم تجلیل از خانواده های شهدای هنرمند با عنوان ترنم پرواز طی سخنانی با تاکید بر هدایت قشر هنرمند به سمت هنر متعهد و با اشاره بر فرمایشات مقام معظم رهبری در تعریف هنر دینی اظهار داشت: هنر یک موهبت الهی است که خداوند آنرا به افراد خاص اعطا می کند و این یک حقیقت است که هنر یکی از ارکان رسمی حفظ و صیانت از تفکر و دیدگاه بشری است.
حجت الاسلام والمسلمین کریمی افزود: هنر می بایست در خدمت دین و ارزشهای انسانی باشد و ما نیز بایستی در راستای حفظ و ماندگاری نظام جمهوری اسلامی ایران از مقوله هنر استفاده شایان کنیم و قدر هنر و هنرمند دینی را پاس بداریم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در ادامه با اشاره بر دیدگاه مقام معظم رهبری در تکنیک و محتوی هنر دینی از کتاب مقدس قرآن کریم و اعجاز آن به عنوان یکی از بی بدیل ترین حقایق الهی در عرصه هنر دینی و متعهد یاد کرد. 
در پایان این مراسم از خانواده های شهیدان علیرضا وفائیان، حمید پیشقدم، احمدعلی غنی پور، جواد سبزی و یحیی عسگری  با حضور مسئولان و هنرمندان برجسته استان تجلیل شد.
گفتنی است این برنامه با مشارکت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی ،حوزه هنری انقلاب اسلامی و بسیج هنرمندان استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی در ارومیه برگزار شد.
 
41/41
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۵۸
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰