۲۶ آذر ۱۳۹۶ 17 December 2017
داخلی
۰
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۳
Share/Save/Bookmark
 
برگزاري مراسم 9 دی در حسینیه اعظم زنجان/ سخنرانی سردار نقدی در جمع زنجانی‌ها
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: مراسم 9 دی امسال با سخنرانی سردار نقدی در حسینیه اعظم زنجان برگزار می‌شود.
 
سعید حسینی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان به خبرنگار خبرگزاری فرهنگ رضوی گفت: به مناسبت حماسه تاریخی 9 دی ویژه برنامه‌ها با حضور سردار نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حسینیه اعظم زنجان برگزار می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه این برنامه با حضور اقشار مختلف مردم ساعت 20 و 30 دقیقه برگزار می شود، خاطرنشان کرد: حماسه 9 دی یادآور ولایتمداری و بصیرت افزایی ملت ایران است.
 
این مقام مسوول از برگزاری نشست های بصیرتی به مناسبت 9 دی در استان زنجان خبر داد و یادآور شد: باید حماسه 9 دی را برای جوانان تبیین کرد.
 
حسینی با اشاره به اینکه ملت ایران در تمام عرصه های این انقلاب پیرو ولایت فقیه بودند، افزود: برنامه های 9 دی با محوریت مردم و به صورت خودجوش برگزار می شود.
 
به گفته رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، این حماسه اقتدار ایران اسلامی را که نشان از بصیرت و دشمن شناسی به موقع مردم بود را به جهانیان ثابت کرد.
 
وی با تاکید بر اینکه تلاش دشمن برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی با هدایت ها و تدابیر عالمانه مقام معظم رهبری بی نتیجه ماند، اظهار کرد: در این حماسه تاریخی از هر قشری به میدان آمده و حمایت خود از انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری بیان کردند.
 
31/19
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۸۲۵
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰