۲ بهمن ۱۳۹۶ 22 January 2018
۰
يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۲
Share/Save/Bookmark
 
تجلیل از فعالان فرهنگ رضوی در استان سمنان
 
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برنامه تجلیل از فعالان ترویج فرهنگ رضوی در قالب فراخوانی جداگانه از جشنواره فرهنگی هنری رضوی خبر داد.
 
ابوالفضل دلآرام روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رضوی سمنان اظهار داشت: در این برنامه تلاش می شود از تمامی فعالان اعم از انجمن ها و موسسات فرهنگی هنری و گروههای مردمی که در ترویج و توسعه فرهنگ رضوی مشارکت و همکاری دارند تجلیل شود.
وی با اشاره به لزوم توسعه فرهنگ رضوی در جامعه و به ویژه بین جوانان و نوجوانان، جشنواره های فرهنگی هنری رضوی را فرصت و اقدام شایسته ای برای این امر دانست و گفت: در برگزاری جشنواره های رضوی قشرهای مختلف فرهنگی اعم از هنرمندان و نویسندگان و نیز گروههای مردمی همکاری دارند که باید تلاش و همت آنان در طول سال در این عرصه مهم  ارج نهاده شود.
دلآرام با اشاره به میزبانی سمنان در برگزاری جشنواره ملی داستانهای رضوی اظهار داشت: در برنامه جدید و با فراخوانی جداگانه در استان سمنان از دست اندرکاران این جشنواره و کسانی که در برپایی این جشنواره همکاری دارند تجلیل می شود.
چهاردهمین جشنواره ملی داستان رضوی (کبوتر حرم) تیرماه سال آینده و همزمان با دهه کرامت در سمنان برگزار می شود.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: فراخوان این جشنواره نیز در روزهای آینده منتشر می شود.
 
50/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۶۸۶
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰