۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۴
Share/Save/Bookmark
 
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۶۰۰ پایگاه ثابت و سیار کار جمع آوری کمک های مردمی جشن عاطفه ها در این استان را بر عهده دارند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از یاسوج، فرید محبی به خبرنگار این خبرگزاری گفت: کمیته امداد در ابتدای هر سال تحصیلی با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش، نیروی مقاومت بسیج، سازمان صدا و سیما و همچنین با مشارکت خیریه ها، مساجد و مراکز نیکوکاری جشن عاطفه ها را همزمان با سراسر کشور برگزار می کند.

محبی با بیان اینکه امسال بیست و سومین جشن عاطفه ها در استان برگزار می شود، اظهار کرد: بیش از ۶۰۰ پایگاه ثابت و سیار کمیته امداد حضرت امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه)، نیروی مقاومت بسیج و همچنین مراکز نیکوکاری در سطح استان آماده دریافت کمک های هم استانی ها و خیرین خداهند بود.

وی برنامه نخستین روز جشن عاطفه ها را اختصاص به خود کمیته امداد دانست و ادامه داد: این برنامه تا روز جمعه ادامه خواهد داشت و پایگاه های این نهاد در میعادگاه های نماز جمعه فعالیت خواهند داشت.

وی از برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه با همکاری آموزش و پرورش و سازمان دانش آموزی سخن به میان آورد و اضافه کرد: این مرحله از جشن عاطفه را روز چهارشنبه، ۱۹ مهرماه در سطح مدارس اجرایی خواهیم کرد.

محبی گفت: کمک هایی که از قبل از طرف انجمن اولیا و مربیان و دست اندرکاران مدارس پیش بینی شده را جمع آوری و در سریع ترین زمان ممکن به دست نیازمندان خواهیم رساند.
 
 
49/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۷۹۹۷
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰